Webevi Hakkında

1986 yılından bu yana Bilgi Işlem sektöründe profesyonel olarak çalışan bizler yılların birikimi sonucunda, 2000 yılında internet ve hosting hizmetleri konusunda faaliyet göstermek için Bilgi Dünyası'nı kurduk.

2004 yılından itibaren Webevi markamız altında kitlesel hale geldik. Yıllarca amatör ruhla profesyonel çözümlere yöneldik, kendimizi sürekli geliştirdik.

Alan adı tescili, Web Hosting, Sunucu Barındırma (co-location), Kiralık Sunucu (dedicated server) ve diğer sunucu ürünleri ihtiyaçlarınızda uygun fiyat ve kalitenin yanı sıra yıllarca edindiğimiz tecrübelerimizi sizlerle paylaştık.


2007 yılında TIB'den yer sağlayıcı faaliyet belgemizi aldık.

2008 yılında sunucularımızda sanallaştırma platformlarına geçtik. Bugün sunucularımızdan 1500'den fazla web sitesi yayınlanmakta, 6000 adetten fazla e-postaya ev sahipliği yapmaktayız. Hali hazırda yönetimimizdeki sunucu sayısı 120 adete ulaştı.

İşimizi ve planlarımızı hep geleceğe yönelik yaptık günümüz ve sonrası için yepyeni proje ve fikirlere sizlere hizmet vermeye hazırız.

En küçük kişisel web sitesinin yayınından, kurumsal ve kesintisiz tüm hosting ihtiyaçlarınız konusunda profesyonel çözümlerimizle 7x24 sizlerin yanınızda olduk.

Kurumsal ve Bireysel Hosting ihtiyaçlarınız konusunda her zaman profesyonel bir çözüm yolumuz vardır.

Webevi.com

© 2000 - 2024 - Webevi Hosting - Tüm hakları saklıdır.